top of page

HAKKIMIZDA

Gemstones.jpg

1982 yılında İstanbul Tahtakale’de faaliyete başlayan ve 1988 yılında kurumsal şirket kuruluşunu yapan Seçkin Boncuk 30 yılı aşkın bir süredir tekstil aksesuarları alanında sektörün öncü ve aranan markası olmuştur. İstoç’da ki 1.800 m2 lik genel merkezi ve Güngören’deki mağazasında geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine son teknoloji ve moda ürünlerle hizmet vermektedir. Yapıştırma Taş, Toz Sim, Plastik Boncuk Çeşitleri, Sıvı ve Çubuk silikonlar , Kristal Şerit Taşlar, Cam Boncuk ve Akrilik Taşlar gibi ürünleri kendi bünyesinde ithal etmektedir.

Genç, dinamik ve üretken şirket yapısıyla Türkiye’nin dört bir yanına ürün sağlayan firmamız, kaliteli, güvenli ve ekonomik açıdan rekabetçi ürünlerle sektörünün rol modeli konumundadır. Firmamız her zaman yeniliklere açık ve öncü olma anlayışı ile hizmet vermeyi hedeflemektedir. Seçkin Boncuk sürekli güncellenen ürün gamıyla yenilikler sunmanın yanı sıra; müşteri talepleri doğrultusunda onların ihtiyaçlarını karşılayıp memnuniyeti en üst seviyede tutmayı esas almıştır.
 

Her müşterimize çözüm ortağı olarak yaklaşan kurumumuz, kendisinden beklenen kalite ve hizmetin ötesinde tutum sergileyerek kısa sürede vazgeçilmez olmayı başarmıştır. Gelinlik, Abiye ve Günlük giyim, Ayakkabı ve Çanta ,Sünnet kıyafetleri ve çocuk giyim gibi ana tekstil alanlarının yanında  Mobilya, Boya Sanayi, Plastik Sanayi ve dekorasyon alanlarına da geniş ürün yelpazemizle hizmet vermekteyiz.

bottom of page