Gemstones.jpg

HAKKIMIZDA

20 seneyi aşkın bi süredir tekstil aksesuarları alanında faaliyet gösteren firmamız, bünyesindeki her çeşit ürünün ithalatını kendi yapmakta olup, toptan ve perakende satış sunmaktadır.

 

Firmamız tekstil sektöründe kullanılan başlıca ürünlerden olan Cam boncuk, Plastik Boncuk, Akrelik Boncuk, Toz Sim, Akrelik Taşlar, Taiwan Taşlar, Plastik Pullar, Silikon, Havyar Boncuk, Stras Taş gibi aksesuarları ürün portföyünde bulundurmaktadır.

Son yıllarda Yapıştırma SS Taş, Octagon, Drop ve Transfer Kağıdı gibi ürünleride istenilen kalite ve fiyata göre sizlere sunmaktadır.

 

Bununla beraber Gelinlik Sektöründe kullanılan Yapay Çiçek ve her türlü Gelinlik Aksesuarı, Gelinlik Taşları, Gelinlik Simlerininde ithalatını yapıp gelinlik sektörünede büyük miktarda ürün temin etmektedir.

 

Firmamız tekstil ve gelinlik sektöründeki her türlü yenilikleri ve modayı yakından takip etmiş olup en yeni ürünleri sizlere sunmaya çalışmaktadır. Bundan sonraki dönemlerdede bu çalışma prensibiylede sizlere hizmet vermeyi hedeflemektedir.